Producent
Przeznaczenie stołu
Model stołu (seria)
Leże - liczba sekcji
Konstrukcja ramy stołu
Długość leża
Szerokość leża
Wysokość - zakres regulacji
Regulacja wysokości
Rama sterująca wysokością
Dopuszczalne obciążenie
Pozycja Pivota
Funkcja fotela
Pozycja Trendelenburga
Pozycja antyTrendelenburga
Podłokietniki w zagłówku
System jezdny
Dostępność produktu
Przewidywany termin wysyłki od dnia opłacenia zamówienia
Cena brutto
-
od
do
Infolinia 32 720 94 11
GSM 533 99 22 01
Fax 32 720 94 16
E-mail: sklep@epicmed.pl
9.00-14.00 dni robocze
Zapisz się na nasz newsletter. Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera sklepu EpicMED (informacji handlowych drogą elektroniczną) zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Stoły stacjonarne do rehabilitacji i masażu - podkategorie
STOŁY STACJONARNE
Element.06 stół do rehabilitacji i masażu 4-częściowy elektryczny
Element.06 stół stacjonarny do rehabilitacji i masażu z elektryczną regulacją wysokości oraz regulacją pneumatyczną do pozycji Pivota i funkcji fotela. Leże: 4-częściowe. Zagłówek: regulowany w zakresie +/-. Podłokietniki: opcjonalnie. Pozycja Pivota: regulowana pneumatycznie. Funkcja fotela: ustawiana pneumatycznie. Pozycja Trendelenburga: ustawiana pneumatycznie. Pozycja antyTrendelenburga: ustawiana pneumatycznie. Wymiary leża: długość 200 cm; szerokość 65 cm, 70 cm lub 80 cm. Rama dolna: stalowa, prostokątna. Koła: opcjonalnie. Zakres regulacji wysokości: 55-106 cm. Dopuszczalne obciążenie: 160 kg. Producent: WSTech s.c. [Polska]…
Dostępność produktu: produkcja na zamówienie
Przewidywany termin wysyłki od dnia opłacenia zamówienia: 2 - 3 tygodnie
Stoły stacjonarne do rehabilitacji i masażu na wyposażenie placówek rehabilitacyjnych i gabinetów masażu
[Foto: Gymna Uniphy]
Stoły stacjonarne do rehabilitacji i masażu wykorzystywane są podczas różnego rodzaju terapii, takich jak fizykoterapia czy fizjoterapia. Należą do podstawowego wyposażenia gabinetów rehabilitacyjnych, gabinetów lekarskich w placówkach medycznych, czy sanatoriów. Do najważniejszych cech stacjonarnych stołów rehabilitacyjnych należą wytrzymałość, dobrej jakości materiały i solidne wykonanie. Prowadzone przy ich użyciu zabiegi muszą zapewniać całkowite bezpieczeństwo pacjentowi oraz terapeucie.
Stoły stacjonarne do rehabilitacji i masażu odznaczają się także wysoką funkcjonalnością, dzięki czemu praca z pacjentem jest wygodna i komfortowa dla obu stron. Rodzaj stołu uzależniony jest od mechanizmu działania, dlatego też można je podzielić na elektryczne, hydrauliczne oraz manualne.
Różne funkcje i parametry pozwalają dostosować stół do rodzaju prowadzonej terapii. Przykładowo, odpowiednia regulacja stołu i jego poszczególnych segmentów umożliwia zmianę urządzenia w fotel medyczny. Prosta konstrukcja i intuicyjna obsługa, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów jakości to podstawowe cechy stołów stacjonarnych do rehabilitacji i masażu.
[KW]